Witamy na stronie firmy PAMAG

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie przemysłowym.

 

W zakres naszych działań wchodzi kompleksowe wykonawstwo różnej wielkości hal przemysłowych, bezdotykowych myjni samochodowych oraz nawierzchni brukowych.

 

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą, któremu zaufało wielu partnerów w całej Polsce. Oferujemy pomoc w realizacji całego procesu inwestycyjnego. Nasze realizacje cechują się najwyższą jakością. Opieramy je na najnowszych technologiach i nowatorskiej myśli inżynieryjnej.

 

JESTEŚMY GWARANCJĄ SUKCESU INWESTYCYJNEGO!

Hale magazynowe

Budowane przez naszą firmę hale magazynowe należą do najsolidniejszych na rynku. Wysoka jakość materiałów, solidne i przemyślane przez najlepszych fachowców konstrukcje – to gwarancje trwałości oraz bezpieczeństwa. Specjalizujemy się zarówno w wielkogabarytowych halach przemysłowych jak i konstrukcjach służących celom gospodarczym. W naszej ofercie znajdą Państwo konstrukcje o wielorakim przeznaczeniu. Oferujemy montaż obiektów z cechującej się znakomitymi parametrami technicznymi płyty wielowarstwowej lub samej blachy. Nasze hale dopasowujemy rozwiązania architektoniczne do potrzeb Klientów.