Witamy na stronie firmy PAMAG

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie przemysłowym.

 

W zakres naszych działań wchodzi kompleksowe wykonawstwo różnej wielkości hal przemysłowych, bezdotykowych myjni samochodowych oraz nawierzchni brukowych.

 

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą, któremu zaufało wielu partnerów w całej Polsce. Oferujemy pomoc w realizacji całego procesu inwestycyjnego. Nasze realizacje cechują się najwyższą jakością. Opieramy je na najnowszych technologiach i nowatorskiej myśli inżynieryjnej.

 

JESTEŚMY GWARANCJĄ SUKCESU INWESTYCYJNEGO!

Opis realizacji

Jesteśmy gotowi do realizacji całego procesu inwestycyjnego. Na każdym z etapów dokładamy starań, aby efekt końcowy był dla Państwa satysfakcjonujący. Od procedur administracyjnych i fazę projektów, przez okres wykonania i odbiorów – naszym celem jest zawsze Państwa zadowolenie. Nasi specjaliści służą Państwu swoją pomocą już przy wyborze działki i starań o stosowne pozwolenia. Biorąc pod uwagę przeznaczenie obiektu kładziemy nacisk na badania gruntu oraz analizę zagospodarowania przestrzennego. Szczegółowa wycena pozwoli na racjonalną optymalizację kosztów, a wykonaniem projektów zajmą się najlepsi fachowcy. Przez cały czas inwestycji nasi pracownicy będą koordynować wykonywane działania, tak aby odbiory i zaawansowania były terminowe. Kompleksowo realizujemy inwestycje zgodnie z założonym projektem. Jego wykonaniem zajmują się fachowcy i wykwalifikowana kadra pracownicza. Opieramy się na sprawdzonych i doświadczonych podwykonawcach. Gwarantujemy, że inwestycja zostanie wykonana terminowo i z zachowaniem najwyższych standardów.