Witamy na stronie firmy PAMAG

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie przemysłowym.

 

W zakres naszych działań wchodzi kompleksowe wykonawstwo różnej wielkości hal przemysłowych, bezdotykowych myjni samochodowych oraz nawierzchni brukowych.

 

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą, któremu zaufało wielu partnerów w całej Polsce. Oferujemy pomoc w realizacji całego procesu inwestycyjnego. Nasze realizacje cechują się najwyższą jakością. Opieramy je na najnowszych technologiach i nowatorskiej myśli inżynieryjnej.

 

JESTEŚMY GWARANCJĄ SUKCESU INWESTYCYJNEGO!

Kostka brukowa

Układanie nawierzchni z kostki brukowej to połączenie czynności z zakresu prac drogowych i brukarskich. Zapewnienie wysokiej jakości tej usługi jest możliwe tylko dzięki doświadczeniu i odpowiedniej bazie sprzętowej. Nasza Firma spełnia te warunki i z powodzeniem realizuje tego typu inwestycje na terenie całego kraju. Nasze usługi pragniemy zaoferować zarówno Klientom indywidualnym (posesje prywatne), jak i dużym podmiotom gospodarczym (drogi, place, chodniki i parkingi). Zleconą inwestycję jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo. Dużą wagę przykładamy do sumiennego wykonania wszelkich prac przygotowawczych. Prowadzimy niwelację terenu, wypoziomowanie gruntu, tworzymy odpowiednie systemy odprowadzenia wody. Dobrze wykonane prace ziemne to gwarancja trwałości inwestycji. Służymy specjalistycznym doradztwem w dziedzinie doboru materiałów i technik. Wykonywane przez nas prace są zgodne z wymogami Polskich Norm oraz Specyfikacji Technicznych.

Naszym celem jest Państwa zadowolenie!