Witamy na stronie firmy PAMAG

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie przemysłowym.

 

W zakres naszych działań wchodzi kompleksowe wykonawstwo różnej wielkości hal przemysłowych, bezdotykowych myjni samochodowych oraz nawierzchni brukowych.

 

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą, któremu zaufało wielu partnerów w całej Polsce. Oferujemy pomoc w realizacji całego procesu inwestycyjnego. Nasze realizacje cechują się najwyższą jakością. Opieramy je na najnowszych technologiach i nowatorskiej myśli inżynieryjnej.

 

JESTEŚMY GWARANCJĄ SUKCESU INWESTYCYJNEGO!

Myjnia bezdotykowa

Rosnąca świadomość społeczna w dziedzinie ekologii oraz coraz większa liczba samochodów sprawiają, że myjnie bezdotykowe są coraz popularniejsze. Nasza firma jest doświadczonym partnerem, który z powodzeniem realizuje tego typu inwestycje. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i nowatorskie rozwiązania. Bierzemy na siebie ciężar projektu i jego terminowej realizacji, a naszym priorytetem jest zadowolenie inwestora i troska o środowisko. Zakładamy możliwość wykonania prac od etapu przygotowawczego do oddania obiektu do użytku. Inwestycje realizowane przez PAMAG oparte są na najlepszych materiałach i doświadczonej kadrze pracowniczej. Gwarantem sukcesu są rzetelne przygotowanie projektu oraz solidne wykonanie przez wykwalifikowaną brygadę. Zaufało nam wielu partnerów na terenie całego kraju.

Nasze myjnie to nowoczesność, wygoda i estetyka.