Witamy na stronie firmy PAMAG

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie przemysłowym.

 

W zakres naszych działań wchodzi kompleksowe wykonawstwo różnej wielkości hal przemysłowych, bezdotykowych myjni samochodowych oraz nawierzchni brukowych.

 

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą, któremu zaufało wielu partnerów w całej Polsce. Oferujemy pomoc w realizacji całego procesu inwestycyjnego. Nasze realizacje cechują się najwyższą jakością. Opieramy je na najnowszych technologiach i nowatorskiej myśli inżynieryjnej.

 

JESTEŚMY GWARANCJĄ SUKCESU INWESTYCYJNEGO!

O firmie

Firma PAMAG to ekspert w dziedzinie szeroko rozumianego budownictwa przemysłowego. Istniejemy na polskim rynku od roku 2008. W ciągu kilku lat działalności PAMAG był wykonawcą kilkudziesięciu przedsięwzięć na terenie całego kraju. Firma prowadzi inwestycje w zakresie budowy hal przemysłowych, bezdotykowych myjni samochodowych i nawierzchni brukowych. Posiadając dostęp do najlepszych specjalistów, sprawdzonych podwykonawców oraz najnowszych rozwiązań technologicznych, gwarantujemy najwyższą jakość wykonania! Specjaliści z Pamag działają nieszablonowo dostosowując proces inwestycyjny do indywidualnych potrzeb Klienta i uwarunkowań zagospodarowanej przestrzeni. Nasza firma oferuje nadzór zarówno nad całością procesu inwestycyjnego, jak i na jego poszczególnych etapach. Doświadczenie i bogaty park maszynowy są bazą, która umożliwia firmie stawianie czoła nowym wyzwaniom rynku.