Witamy na stronie firmy PAMAG

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budownictwie przemysłowym.

 

W zakres naszych działań wchodzi kompleksowe wykonawstwo różnej wielkości hal przemysłowych, bezdotykowych myjni samochodowych oraz nawierzchni brukowych.

 

Jesteśmy doświadczonym wykonawcą, któremu zaufało wielu partnerów w całej Polsce. Oferujemy pomoc w realizacji całego procesu inwestycyjnego. Nasze realizacje cechują się najwyższą jakością. Opieramy je na najnowszych technologiach i nowatorskiej myśli inżynieryjnej.

 

JESTEŚMY GWARANCJĄ SUKCESU INWESTYCYJNEGO!

Opis realizacji

Budowa myjni samochodowej jest przedsięwzięciem wieloetapowym oraz skomplikowanym. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w realizacji tego rodzaju inwestycji i służy pomocą w każdej fazie jej wykonania. Nasi pracownicy pomagają w ocenie ryzyka inwestycyjnego i ułatwiają zdobycie potrzebnych pozwoleń. Wykwalifikowani architekci przygotują dla Państwa zoptymalizowany projekt uwzględniający specyfikę miejsca oraz standardy związane z ochroną środowiska. Po uzyskaniu pozwoleń gwarantujemy niezwłoczne przystąpienie do realizacji. Przygotujemy grunt z wymaganym zapleczem kanalizacyjnym. Uzbroimy teren i przygotujemy betonowe wylewki. W następnym etapie zamontujemy urządzenia myjące oraz postawimy wiatę i kontenery. Na koniec położymy bruk i wykonamy ogrodzenia. Zadbamy, aby otoczenie przyciągało swą estetyką i było ozdobą okolicy. Wszystkie prace wykonywane będą przez doświadczone brygady zarządzane przez najlepsze kadry kierownicze. Gwarantujemy wykorzystanie najwyższej jakości materiałów, dokładność i rzetelność na każdym etapie prac. Zrealizowana przez nas inwestycja będzie solidna, trwała, praktyczna i bezpieczna. Będzie gotowa na przyjmowanie Klientów i generowanie zysków.